Kategorie:

Poznaj program naszej Jesiennej Trasy. Przystanek pierwszy: Warszawa

Tutaj znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące naszego wydarzenia w Warszawie.

Przystanek #1

WARSZAWA

Termin wydarzenia: 19 października 

Miejsce i program: (zostaną ogłoszone w późniejszym terminie) 

Czas trwania: 10:00 – 17:00 

PROGRAM: 

 

Warsztaty na skórkach: Cieniowanie przy użyciu różnych typów i rozmiarów kartridży. 

Marta Ziółkowska-Serafin, Marta Kot-Pakulska

 

Podczas tych warsztatów dowiesz się jak przyspieszyć swoją pracę, zachowując naturalne efekty po wygojeniu. Zaprezentujemy, jak wykonywać technikę cieniowania przy użyciu często niedocenianych kartridży niestandardowych, abyś mogła/mógł nie tylko usprawnić proces samej pigmentacji, ale także rozwijać swoje umiejętności. 

Uwaga: są to ćwiczenia praktyczne. Prosimy o zabranie swoich maszynek i kartridży.  

 

Wykład: Techniczne aspekty pigmentacji a wygojenie makijażu permanentnego.  

Klaudia Kita  

 

Porozmawiamy o wszystkich technicznych aspektach wpływających na wygojenie makijażu permanentnego. Odpowiem na najczęściej zadawanie pytania dotyczące igieł, pigmentów oraz trudnych typów skór. Dowiesz się m.in. czym kierować się przy doborze pigmentu, jak dopasować wysuw i grubość igły, jaką prędkością pracować, ile warstw pigmentu nałożyć oraz jak pracować na każdym typie skóry. 

 

Wykład: Jak zrobić profesjonalny rysunek wstępny w mniej niż 5 minut?  

Malwina Rogoś 

 

Na tych zajęciach zaprezentuję potrzebne do wykonania rysunku narzędzia i zademonstruję jak zwykła chusteczka może posłużyć jako suwmiarka. Omówię niezawodne zasady wykonania szybkiego rysunku oraz złoty trójpodział brwi. Dowiecie się także jak powinna przebiegać rozmowa z klientką oraz w jaki sposób dopasować rysunek brwi do jej typu urody, także w przypadku asymetrii.  

 

Wykład: Jak przygotować się do mistrzostw w makijażu permanentnym?  

Kinga Szmytka-Myler  

 

Podczas mojego wykładu podzielę się z Wami moją wiedzą na temat prawidłowego przygotowania się do mistrzostw PMU oraz wyboru modelki. Dowiecie się także jak wystrzegać się często popełnianych błędów, tak aby Wasz udział w mistrzostwach zaowocował możliwie najlepszymi wynikami. Jako Grand Masterka w wieloletnim doświadczeniem, jurorka, szkoleniowiec i organizatorka mistrzostw ‘I Love You PMU 2023’ z radością odpowiem na nurtujące Was pytania. 

 

Warsztaty: Poznaj świat pigmentów NUVA Colors.  

Marta Ziółkowska-Serafin

 

Na moich warsztatach będziesz miała/miał możliwość przetestowania topowych kolorów z najnowszej palety REACH-owych pigmentów NUVA Colors, które zdobywają uznanie wśród linergistów na całym świecie. Ponadto, stworzysz własną kartę kolorów, którą wykorzystasz w codziennej pracy. Przybliżę Ci najistotniejsze parametry pigmentów NUVA, abyś mogła/mógł w pełni wykorzystać ich potencjał podczas pigmentacji. Podczas części praktycznej nauczę Cię tworzenia niezwykłych mieszanek oraz odpowiedniego doboru koloru do typu urody klientki.