Balsam Pretty Me Up
Kategorie:

Balsam Pretty Me Up – must-have udanego i efektownego makijażu permanentnego!

Szukasz kosmetyku, który profesjonalnie zadba o skórę Twojej klientki poza salonem? Z pomocą przyjdzie Ci balsam Pretty Me Up Premium Lip Balm, który nie tylko profesjonalnie przygotuje skórę do zabiegu, ale także zapewni prawidłowe gojenie.

Dlaczego przygotowanie skóry przed zabiegiem jest tak istotne?

Na pomyślność pigmentacji wpływa wiele czynników. Jednym z nich jest odpowiednie przygotowanie skóry klientki i najlepiej jeśli ten proces zostanie zapoczątkowany już na kilkanaście dni przed przystąpieniem do zabiegu. Ta procedura, choć niezwykle istotna, odbywa się poza Twoim salonem. Dlatego bardzo ważne jest polecanie klientkom odpowiednich kosmetyków przygotowujących skórę, już w momencie umawiania wizyty.

Wiedząc jak kluczowy wpływ na przebieg zabiegu ma kondycja skóry klientki, opracowaliśmy wyjątkowy balsam, który jest kolejnym produktem w naszej serii kosmetyków Pretty Me Up (PMU.). Balsam PMU. zadba o optymalne nawilżenie, uelastycznienie i ochronę naskórka. Zawarte w nim cenne składniki, takie jak olej kokosowy, masło z mango i witamina E, zapobiegną pierzchnięciu i pękaniu naskórka, a także wzmocnią skórę na tyle, aby zmniejszyć ryzyko powstawania obrzęków i przekrwień podczas samego zabiegu.

Zastosowanie balsamu PMU. już na dwa tygodnie przed planowanym zabiegiem sprawi, że kondycja skóry przeznaczonej do pigmentacji będzie optymalna, a Ty nie będziesz musiała martwić się ewentualnym przekładaniem wizyty.

Balsam Pretty Me Up

Bezpieczna pielęgnacja po zabiegu: Jak używać balsamu Pretty Me Up?

Balsam PMU. to idealna kontynuacja profesjonalnej pielęgnacji poza salonem.

Ten wszechstronny produkt skutecznie regeneruje podrażnioną skórę. Dzięki niemu, zarówno Ty, jak i Twoja klientka możecie być pewne, że proces gojenia przebiegnie prawidłowo, a pigment utrzyma się w skórze jak najdłużej.

Tak jak z innymi kosmetykami do pielęgnacji po zabiegu pigmentacji, także w przypadku balsamu PMU.  warto pamiętać o przekazaniu klientce prawidłowych wytycznych dotyczących stosowania kosmetyku w domu. W przypadku ust, można polecić nakładanie balsamu PMU. już w momencie pierwszego pierzchnięcia skóry, niezależnie od tego ile dni po zabiegu minęło.

Balsam PMU. to pielęgnacja wszechstronna, którą poza skórą ust można stosować także na brwi lub inne pigmentowane obszary z wyjątkiem powiek. W przypadku brwi, ważne jest, aby zalecać stosowanie balsamu PMU. nie wcześniej niż od czwartego dnia po zabiegu. Ekspertki PMU są zdania, aby w ciągu trzech pierwszych dni po zabiegu pigmentacji, brwi utrzymywać w czystości, a także dbać o ich staranne osuszanie.

Application of PrettyMeUp balm

Kompleksowa pielęgnacja poza salonem zamknięta w jednym, profesjonalnym kosmetyku.

Wszechstronne działanie balsamu, a także jego wygodne użycie sprawiają, że Pretty Me Up Balm jest doskonałym wyborem godnym polecenia Twoim klientkom. Poręczne opakowanie, ponadczasowy wygląd oraz bogaty skład przyciągną uwagę klientek i sprawią, że na stałe zagości w ich kosmetyczkach!

Dzięki balsamowi PMU. możesz mieć realny wpływ na stan skóry klientki jeszcze przed planowanym zabiegiem, a także na przebieg procesu gojenia po wykonanej pigmentacji. Skóra Twojej klientki będzie nawilżona, odżywiona i piękna, a Twoja praca będzie zachwycać jeszcze dłużej.

 

Pamiętaj, że profesjonalna pielęgnacja przed oraz po zabiegu to klucz do sukcesu. Polecaj stosowanie balsamu Pretty Me Up, a Twoje klientki będą zachwycone rezultatami!

Przejdź do produktów w naszym sklepie klikając na zdjęcia poniżej: