Pillpen PMU machine by Glovcon
Kategorie:

Zostań mistrzynią detali z maszynką Glovcon Pillpen

Pillpen – ‘Król Detali’ w sztuce PMU

Jeśli szukasz maszynki do makijażu permanentnego, która zapewni Ci tworzenie precyzyjnych, koronkowych detali, koniecznie zapoznaj się z maszynką Pillpen od Glovcon. Urządzenie to zasłużenie zyskało miano “Króla Detali” wśród ekspertek PMU, gdyż zapewnia wyjątkową stabilność pracy. Dzięki zastosowaniu w nim technologii tłumiącej wibracje, Pillpen stał się urządzeniem ultraprecyzyjnym.

Idealne, koronkowe efekty

Pillpen to maszynka przeznaczona do tworzenia nawet najbardziej koronkowych prac, takich jak kontury i linie. To dzięki niej z najwyższą dokładnością będziesz w stanie stworzyć nawet najbardziej misterne detale, a jej wprawne używanie znacznie skróci czas Twojej pracy. Pillpen to maszynka odpowiednia do wszelkich metod oraz obszarów pigmentacji, w tym ust, brwi, powiek, czy areoli. Jej stabilność i moc sprawiają, że doskonale współpracuje z kartridżami Kwadron PMU Optima oraz Optima Plus. 

 

 

Zobacz jak nasze Ambasadorki pracują z maszynką Pillpen (kliknij na zdjęcie, aby przejść do posta na Instagramie):

Mistrz precyzji 

Główne cechy maszynki Pillpen to jej mocny silnik 4,5W, ergonomiczna konstrukcja oraz prawie niewyczuwalne wibracje. To wszystko sprawia, że z Pillpenem Twoja praca stanie się bardziej precyzyjna i przewidywalna. Dzięki zastosowaniu specjalnej technologii tłumiącej wibracje, Pillpen jest jedną z najbardziej stabilnych maszynek do makijażu permanentnego dostępnych na rynku.

Working with Pillpen

Sukces tkwi w detalach

Podsumowując, jeśli szukasz maszynki do PMU, która pomoże Ci w uzyskaniu najwyższej precyzji oraz dokładności w tworzeniu misternych detali, Pillpen Glovcon jest doskonałym wyborem. Jako “Król Detali” w świecie makijażu permanentnego, ta maszynka z pewnością spełni Twoje oczekiwania i pozwoli na stworzenie najbardziej wymagających prac.

 

Dostępna osobno, a także w zestawie do PMU z zasilaczem i kartridżami.

Przejdź do produktów w naszym sklepie klikając na zdjęcia poniżej: