LNE2023 All
Kategorie:

Zapraszamy na 44. edycję Targów LNE w Krakowie!

Gotowi na niesamowitą przygodę w świecie piękna? Już w ten weekend, 22-23 kwietnia, zapraszamy Was na najbliższe targi branży beauty w Krakowie, organizowane przez LNE. To już 44. edycja tego wspaniałego wydarzenia, które przyciąga tłumy pasjonatów i specjalistów kosmetologii oraz makijażu permanentnego.

Co dla Was przygotowaliśmy?

Odwiedzanie naszych stoisk targowych zawsze wiąże się z wyjątkowymi atrakcjami, których nie zabraknie i tym razem:

Ogromna dawka eksperckiej wiedzy!

Jesteśmy zaszczyceni, że będziemy mogli gościć na naszym stoisku znane ekspertki PMU z Polski i Czech, które będą dzielić się z Wami swoją wiedzą i doświadczeniem. Przeprowadzą pokazy pigmentacji na żywo, prezentując różnorodne techniki, a także odpowiedzą na Wasze pytania. Obserwacja ich pracy to doskonała okazja do tego, aby rozwijać swoje umiejętności w duchu najnowszych trendów PMU.

Już teraz obserwuj nasze ekspertki na Instagramie: Lucie Schreiber, Arwii, Marta Kot-Pakulska, Kasia Siedlecka

Konsultacje z trenerką marki!

Specjalnie dla Was, odbędą się także konsultacje z trenerką naszej marki, Martą Ziółkowską-Serafin, która odpowie na wszelkie pytania i pomoże dobrać produkty odpowiednie dla Waszych potrzeb. Marta jest wspaniałą profesjonalistką, którą – poza ogromną wiedzą – wyróżnia niesamowita pasja do PMU. Będziecie mieli okazję do skonsultowania się z nią w temacie najnowszych rozwiązań w dziedzinie pigmentacji, a także do uzyskania cennych rad dotyczących profesjonalnej pielęgnacji pigmentowanej skóry.

Stoisko targowe pełne atrakcji!

127! To numer, który koniecznie musi się znaleźć na Waszej mapie zwiedzania targów. Na naszym stoisku, oprócz niepowtarzalnej okazji zapoznania się najnowszymi trendami w PMU, na pewno zaskoczą się przygotowane specjalnie na tą okazję promocje, rabaty do -50% oraz wspaniałe nagrody

 

Zapraszamy na nasze stanowisko, które będzie prawdziwym rajem dla miłośników PMU! Nie tylko znajdziecie tutaj inspirujące prezentacje i okazje do poszerzenia wiedzy, ale również spędzicie czas we wspaniałym towarzystwie pasjonatów branży i zyskacie dostęp do ekskluzywnych promocji!

 

Dołączcie do nas na stoisku 127 i razem odkrywajmy świat beauty.

Do zobaczenia na targach!

Kwadron PMU Team