Sona PMU Machine by Glovcon
Kategorie:

Osiągnij doskonale wyważone efekty z maszynką Glovcon Sona

Lekkość i precyzja.

Jeśli jesteś artystką PMU, która szuka maszynki zarówno lekkiej, smukłej, jak i precyzyjnej, warto zwrócić uwagę na maszyn Glovcon Sona od Kwadron. To przewodowe urządzenie, będące najlżejszym i najsmuklejszym w ofercie Glovcon, jest doskonałym wyborem do tworzenia naturalnego cieniowania i pudrowania, a zarazem idealne do dłuższych sesji pigmentacji. 

Komfortowa praca.

Sona wspaniale sprawdzi się w trakcie długich sesjach zabiegowych. Jej lekkość, smukłość i doskonałe wyważenie sprawiają, że maszynka nie męczy nadmiernie dłoni. Daje Ci to możliwość zaplanowania z klientkami dłuższych sesji bez ryzyka zbytniego przemęczenia. Ponadto, dzięki doskonałemu wyważeniu i niemal niewyczuwalnym wibracjom, Sona gwarantuje stabilną i precyzyjną pracę. 

Sona PMU Machine by Glovcon

Nie tylko dla doświadczonych linergistek.

Ta ultralekka maszynka nie jest przeznaczona wyłącznie dla doświadczonych artystów PMU! Zostanie także doceniona przez początkujące linergistki, a zwłaszcza te, które wcześniej pracowały z rączkami przeznaczonymi do akupunktury. 

Subtelne, naturalnie wyglądające efekty.

Sona jest niczym różdżka dla artystek PMU! To maszynka wręcz idealna do tworzenia subtelnych efektów cieniowania i pudrowania, które pomogą w uwydatnianiu naturalnego piękna Twoich klientek! Jej lekka konstrukcja w połączeniu z innowacyjną technologią i ergonomicznym, nowoczesnym designem sprawia, że Sona sprawdzi się w pracy z dowolnym obszarem skóry, w tym także SMP.

Zobacz jak nasze Ambasadorki pracują z maszynką Sona (kliknij na zdjęcie, aby przejść do posta na Instagramie):

Doskonała inwestycja.

Maszynka Glovcon Sona jest niezastąpiona dla tych artystek PMU, które poszukują lekkiej i niezawodnej maszynki pozwalającej na tworzenie naturalnych i miękkich efektów. Jest to doskonała inwestycja dla każdej artystki PMU, która chce poprawić swoje umiejętności i tworzyć wyjątkowe, subtelne prace. 

Dostępna w dwóch wersjach kolorystycznych: różowej i złotej, a także w zestawie z zasilaczem.

 

Przejdź do naszego sklepu klikając na zdjęcia poniżej: