Zaproszenie na Beauty Forum 2023 KwadronPMU
Kategorie:

Odwiedź nas na targach Beauty Forum w Warszawie!

Mamy zaszczyt zaprosić Was na najbliższe targi branży beauty, organizowane przez Beauty Forum w Warszawie. To już kolejna edycja tego wyjątkowego wydarzenia, które przyciąga tłumy pasjonatów i specjalistów kosmetologii, makijażu permanentnego, a także wielu innych dziedzin.

Wydarzenie odbędzie się 1-2 kwietnia, a my już teraz nie możemy się doczekać, aby przywitać Was na naszym stoisku (Hala 3, K11)!

Co dla Was przygotowaliśmy?

Będziemy mieli niepowtarzalną okazję, aby przedstawić Wam najnowsze trendy w dziedzinie pigmentacji, a także podzielić się naszymi najlepszymi praktykami w zakresie pielęgnacji pigmentowanej skóry. Przygotowaliśmy specjalne promocje, rabaty do -50%, nagrody i dużą dawkę eksperckiej wiedzy! 

Jesteśmy dumni, że będziemy mogli gościć na naszym stoisku znane ekspertki PMU, które wykonają dla Was pokazy pigmentacji na żywo. To będzie niesamowita okazja, aby zobaczyć z bliska jak wygląda cały proces tworzenia makijażu permanentnego oraz poznać różne techniki, które pozwolą Wam na osiągnięcie jak najlepszych efektów.

Specjalnie dla Was, przygotowaliśmy także konsultacje z trenerką naszej marki, która odpowie na wszelkie pytania i pomoże dobrać produkty odpowiednie dla Waszych potrzeb. 

PROGRAM:

Sobota, 1 kwietnia:

10:00- 14:00 Konsultacje z trenerką marki Martą Ziółkowską-Serafin 

11:00 Pigmentacja brwi techniką Satin BrowsAgata Nyckowska

12:00 LOSOWANIE NAGRÓD

12:30 Pigmentacja skóry głowy – Arwii   

15:00 LOSOWANIE NAGRÓD 

 

Niedziela, 2 kwietnia: 

10:00- 14:00 Konsultacje z trenerką marki Martą Ziółkowską-Serafin

11:00 Pigmentacja brwi techniką Viva la brows – Katarzyna Siedlecka 

12:00 LOSOWANIE NAGRÓD 

13:00 Pigmentacja brwi metodą SATIN Brows – Malwina Rogoś 

15:00 LOSOWANIE NAGRÓD  

Jeśli jesteście ciekawi, co jeszcze przygotowaliśmy dla Was na naszym stoisku, koniecznie odwiedźcie nas podczas targów! Mamy nadzieję, że będzie to dla Was nie tylko okazja do poszerzenia wiedzy, ale również do wspaniałej zabawy i spędzenia czasu w towarzystwie pasjonatów PMU.

Znajdziecie nas w Hali 3, na stanowisku K11.

 

Do zobaczenia na targach!

KwadronPMU Team