kwadron pmu optima plus
Kategorie:

Kwadron PMU Optima Plus – opinie naszych ambasadorek

Nasze najnowsze Cartridge Kwadron PMU Optima Plus otrzymują świetne opinie od linergistek.

"Igły są wspaniałe!"

martaziolkowskapmu
martaziolkowskapmu@martaziolkowskapmu
Czytaj więcej
To, co absolutnie zachwyciło mnie w nowych kartridżach, to przede wszystkim wyjątkowa precyzja i stabilizacja igły pozwalająca na uzyskanie niesamowicie równej linii, ale również detalu. Dzięki innowacyjnej technologii igła nie odkształca się podczas pracy oraz nie tępi, co przekłada się na efekt końcowy. Ogromnym atutem, jest oszczędność pracy, mała inwazyjność i brak traumatyzacji skóry. Nowe rozwiązanie pozwala nam na większą swobodę w pracy w różnych technikach. Praca staje się bardziej intuicyjna, a efekty tworzone są w sposób przewidywalny, a nie są wynikiem przypadku. Dla mnie jako artysty PMU najważniejszy jest detal i to, aby narzędzia, na których pracuje były stabilne, wysokiej jakości, bezpieczne, ale przede wszystkim dające mi możliwość planowania, kreowania w indywidualny sposób. Ważne jest to, jaki ślad zostaje w skórze nie tylko po wykonaniu usługi, ale również po wygojeniu. Od teraz detal nie tylko możemy obserwować bezpośrednio po, ale zostaje on utrwalony po wygojeniu.
ladylotattoo
ladylotattoo@ladylotattoo
Czytaj więcej
Igły są wspaniałe! Dają mi większe poczucie bezpieczeństwa podczas pracy.
ac_glam_studio
ac_glam_studio@ac_glam_studio
Czytaj więcej
Miałam okazję jako jedna z pierwszych wypróbować nowe igły Kwadron PMU Optima Plus. Testowałam je przy zabiegu Diamond lips oraz przy pudrowych brwiach. Nowe igły Optima Plus 1RL wykonane są w technologii 6+1, która umożliwia większą stabilizację igły podczas procesu pigmentacji. 6 igieł stabilizujących chroni igłę prowadzącą przed odkształceniem. Podczas pracy z nowymi igłami zauważyłam większą precyzję i kontrolę podczas pigmentacji, większy przepływ pigmentu w głąb skóry bez efektu rozlewania się. Pigmentację wykonałam szybciej niż zwykle i dużo dokładniej. Jeszcze raz dziękuję firmie Kwadron za wspaniałe igły i za ułatwienie i przyspieszenie mojej pracy. Będę z nich nadal korzystać w przyszłych pracach.

"Większa precyzja przy każdym ruchu igły"

Cartridge Kwadron PMU Optima Plus
permanent_glow
permanent_glow@permanent_glow
Czytaj więcej
Niesamowite rezultaty już po pierwszym tygodniu testów! Jestem zaszczycona i podekscytowana, że zostałam wybrana do przetestowania i recenzji nowej technologii 6 + 1 opracowanej przez Kwadron. Ta nowa technologia jest odzwierciedleniem stabilnej igły o większej precyzji, która pozwala na skrócenie czasu trwania zabiegu. Bardzo stabilna - technologia 6 plus jeden zapewnia lepszą stabilność igły i przynosi wyraziste rezultaty. Większa precyzja - z każdym ruchem igły widoczna jest precyzja rezultatów. Szybsza - z mojego doświadczenia wynikało, że czas wykonania zabiegu skrócił się o 20 minut.
hoshi.studio.holly
hoshi.studio.holly@hoshi.studio.holly
Czytaj więcej
Te igły są NIESAMOWITE! Stabilność i precyzja są absolutnie niezwykłe. Nie przypominają niczego na czym wcześniej pracowałam! Cieniowanie jest cichsze i delikatniejsze dla skóry. Widoczna piksilacja jest bardziej wyraźna, co jest bardzo ładne, a ja jestem w stanie pracować przez cały okres bez konieczności ponownego nakładania, ponieważ trzymają tak dużo pigmentu. Depozyt jest tak gładki, a przepływ pigmentu niewiarygodnie równy przy dłuższym pociągnięciu maszynką. To igła marzeń, na którą wszyscy czekali!
isabelcollado_pmu
isabelcollado_pmu@isabelcollado_pmu
Czytaj więcej
Po użyciu nowych igieł Optima Plus w różnych zabiegach, mogę powiedzieć bez wątpienia, że są to teraz moje ulubione igły . Dzięki nowej technologii 6+1 igła jest dużo bardziej stabilna. Zauważyłam mniejsze wibracje i większą precyzję w pracy. Są idealne do linii i konturów jak i do wypełnień. Mają większą porcję pigmentu w kartridżu, dzięki czemu można pracować dłużej i lepiej kontrolować wydatek pigmentu. Uwielbiam to, ponieważ pozwala to na doskonałą widoczność i czystość podczas pracy. 10 dla zespołu Kwadron!

"Zakochałam się w igle Optima Plus 6+1"

kwadron pmu optima plus
zoehughes_pmu
zoehughes_pmuzoehughes_pmu
Czytaj więcej
Kwadron zrobił to ponownie. Wraz z Optima Plus podnieśli poprzeczkę, jeśli chodzi o precyzję, stabilność i jakość dla artystów na całym świecie, dlatego też są zawsze moją ulubioną marką. Jako artysta, który wybiera wyłącznie najlepsze produkty, mam tylko jeden wybór, jeśli chodzi o wkłady! Dziękuję!
surkova_permanent
surkova_permanent@surkova_permanent
Czytaj więcej
Igły Kwadron Optima Plus są po prostu świetne! Spodobały mi się od pierwszego zabiegu. Bardzo dokładnie podają pigment, bez rozprysków. Bardzo delikatne dla skóry. Szybkie wnikanie pigmentu w skórę już od pierwszych przejść. Jest to zupełnie nowe doświadczenie z zabiegu.
nkbeautybox_berlin
nkbeautybox_berlin@nkbeautybox_berlin
Czytaj więcej
Drogi Kwadronie, jestem tak szczęśliwa, że zostałam wybrana do wypróbowania kardridży #kwadronoptimaplus. Jestem po prostu zachwycony igłą 6+1 plus. Jest bardzo precyzyjna, dobra do trzymania i cicha. W pikselach można się zakochać. Będę od teraz zawsze używać igieł, ponieważ zakochałam się w Optima Plus 6+1. Dziękuję za tę nowośc.

Cartridge Kwadron Optima Plus znajdziesz na: https://www.kwadron.pl/pl/kwadron-pmu-optima-plus-cartridges-301rllt-5szt.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *