Cartridge Kwadron PMU Optima Plus
Kategorie:

Nowe cartridge Kwadron PMU Optima Plus

Przejdź na wyższy poziom pigmentacji z 6+1 Technology!

Od momentu wprowadzenia na rynek cartridgy do makijażu permanentnego Kwadron PMU Optima minęły już prawie 4 lata. Już pierwszego dnia było pewne, że zrewolucjonizują one całą branżę PMU. I tak też się stało, głównie dzięki najwyższej jakości, która można poczuć na każdym etapie ich użytkowania. Po latach obecności na rynku, postanowiliśmy wyjść naprzeciw potrzebom linergistów i zaproponować nową wersje cartridge’a Optima, która nazwaliśmy Optima Plus.

The new cartridge Kwadon PMU Optima Plus

Twoja kreatywność zasługuje na więcej!

Naszą misją jest oferowanie nie tylko bezpiecznych produktów najwyższej jakości, ale także takich, które czynią pracę artystów PMU bardziej efektywną i kreatywną. Przez te wszystkie lata nasi projektanci i inżynierowie zastanawiali się więc, co jeszcze można udoskonalić w budowie cartridge’a. Biorąc pod uwagę charakterystykę produktu, można zadać sobie pytanie: jak jeszcze bardziej udoskonalić choćby pojedynczą igłę? Czy w wysokiej jakości cartridge’u jakim jest nasza Optima zostało jeszcze miejsce na jakiekolwiek ulepszenia? Aby odpowiedzieć na to pytanie wzięliśmy na warsztat najpopularniejszy na rynku cartridge jakim jest 1RL,  wzbogaciliśmy go o opracowaną przez nas technologię 6+1 Technology, a rezultat przerósł nasze najśmielsze oczekiwania.

 

Cartridges Kwadron PMU Optima Plus and Optima

6+1 Technology!

Dlaczego kartridże Optima Plus zapewniają nowy poziom pigmentacji? Zacznijmy od nazwy samej technologii „6+1Technology”, która w rzeczowy sposób charakteryzuje nasz najnowszy kartridż. Nie jest ona przypadkowa, gdyż przekłada się dosłownie na to, jak kartridż został zbudowany, a mianowicie, w naszej nowej wersji 1RL, pojedyncza igła podająca pigment została wzmocniona sześcioma igłami stabilizującymi. Stąd właśnie nazwa „6+1 Technology”.

kwadron pmu optima plus

Co sprawia, że Optima Plus jest wyjątkowa?

Dlaczego zastosowaliśmy igły stabilizujące? Głównym celem, jaki chcieliśmy osiągnąć, było zwiększenie efektywności Waszej pracy i aby go uzyskać, skupiliśmy się na opracowaniu igły, która będzie precyzyjna i maksymalnie wydajna. Zaimplementowaliśmy zatem system wzmacniający igłę prowadzącą poprzez jej ustabilizowanie za pomocą sześciu dodatkowych igieł wspierających. Dzięki temu igła nie jest podatna na żadne odkształcenia, co bezpośrednio zwiększa precyzję pracy i jednocześnie skraca czas pigmentacji. Dzieje się tak dlatego, że technologia ta pozwala na większe zassanie pigmentu na igłę, a co za tym idzie, zapewnia większy jego przepływ do skóry bez efektu rozlania. Praca kartridżem wykonanym w technologii 6+1 jest czysta i na każdym etapie mamy nad nią dużo większą kontrolę.

Effect of new cartridge Kwadron PMU Optima Plus

Kwadron Optima Plus to najbardziej zaawansowane cartridge do PMU

Oto co czyni cartridge w technologii 6+1 aż tak wyjątkowym: 

·        Nieporównywalna z żadnym inny cartridge’m stabilność igły

·        Wysoka precyzja pracy

·        Wydajność – większy przepływ pigmentu

·        Czysta i szybka praca

·        Uniwersalność – idealne do każdej techniki

·        Cichsza praca

·        Większa kontrola w trakcie pigmentowania

Dostępne w Twoich ulubionych rozmiarach:  

25/1RL  

30/1RL 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *