Three PMU machines by Kwadron
Kategorie:

Trzy topowe maszynki do PMU od Kwadron. Którą wybrać?

Sona, Inox Lady i Pillpen to nasz zestaw maszynek do zadań specjalnych!

Osiągnięcie różnych efektów w makijażu permanentnym nie jest możliwe przy użyciu wyłącznie jednej maszynki do PMU. Dlatego prezentujemy Wam zestaw trzech wyjątkowych maszynek do PMU od Kwadron, Inox Lady 2, PillPen oraz Sonę. Dowiedz się jak dzięki nim zaspokoisz swoje kreatywne potrzeby.

Inox Lady 2

Królowa Pudrów

Ta maszynka, nazwana przez artystów PMU „Królową Pudrów” tworzy piękne efekty, zarówno transparentne, jak
i mocno pudrowe. Zastosowaliśmy w niej specjalną technologię pozwalającą na wibracyjne wprowadzanie pigmentu pod skórę, dzięki czemu przy jej użyciu, następuje wzmocnienie efektu idealnego, mocnego rozproszenia. Użycie takiej technologii sprawia, że uzyskanie modnych, pudrowych efektów staje się znacznie łatwiejsze
i przyczynia się do skrócenia czasu samej pigmentacji. Nasza Inox Lady 2 z wszelkimi pudrami radzi sobie po królewsku!

Cechy główne: Mocny silnik. Wibracyjne wprowadzanie pigmentu.

Efekty: Transparentne lub pudrowe. Mocne rozproszenia.

InoxLady PMU machine

PillPen

Król Detali

Posiadając w swojej ofercie maszynkę Inox Lady 2, której głównym atutem jest tworzenie pięknych pudrów, postanowiliśmy stworzyć również jej odpowiednik, który byłby przeznaczony do prac, w których liczy się najdrobniejszy, precyzyjny detal. I tak oto powstał Pillpen, nazwany potocznie „Królem Detali”. Jest on wręcz idealny do tworzenia prac bardzo precyzyjnych. Dzięki zastosowaniu w nim technologii tłumiącej wibracje, otrzymaliśmy maszynkę bardzo stabilną, przy jednoczesnym zachowaniu jej siły. Takie cechy przekładają się na możliwość uzyskania idealnych linii i konturów. Pillpen to maszynka do prac iście koronkowych!

Cechy główne: Mocny silnik. Ergonomiczna, stabilna. Prawie niewyczuwalne wibracje.

Efekty: Detaliczne i precyzyjne. Kontury
i linie.

Pillpen PMU machine

Sona

Nowość w ofercie Kwadron PMU!

Jest niczym różdżka do PMU. Dzięki niej wyczarujesz bardzo naturalne i miękkie efekty. Praca nią jest stabilna i jednocześnie lekka z niewyczuwalnymi wibracjami. Ta ultralekka maszynka została stworzona jako alternatywa dla osób, które pigmentację przeprowadzają używając rączek do akupunktury. Z penem Sona proces pigmentacji jest bardzo przyjemny
i kreatywny.

Cechy główne: Ultralekka, stabilna, niewyczuwalne wibracje. Alternatywa dla osób, które pracują na rączkach akupunkturowych.

Efekty: Bardzo naturalne i miękkie.

Sona PMU machine

Która jest najbardziej odpowiednia dla mnie?

Za pomocą naszych maszynek do PMU osiągniesz każdy wymarzony efekt. Każda z nich jest wyjątkowa i stworzona do innych celów i dlatego najlepiej posiadać ich dwie lub nawet trzy, natomiast praca którąkolwiek z nich przyniesie zapewne wiele satysfakcji. Ich cechą wspólną jest doskonałe wyważenie, które wpływa bezpośrednio na kontrolę pracy, a co za tym idzie, także precyzję.

 

Jeżeli jednak wciąż masz wątpliwości, która z nich jest dla Ciebie najodpowiedniejsza, skorzystaj z opcji ich przetestowania. O warunkach wypożyczenia maszynek dowiesz się w naszym salonie osobiście lub pod numerem telefonu 608 804 444. 

Nasi eksperci będą w stanie odpowiedzieć na Twoje wszelkie pytania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *