Warsztaty premierowe w Kwadron PMU Academy prowadzone przez Veronikę Fleiser
Kategorie:

Premierowe warsztaty w Kwadron PMU Academy!

Wielka premiera Kwadron PMU Academy

14 maja był dla nas szczególnie wyjątkowym dniem!

Swoje działanie zapoczątkowała oficjalnie nasza Akademia PMU pod nazwą Kwadron PMU Academy.

Sala szkoleniowa w Kwadron PMU Academy podczas warsztatów

W zdobywaniu swoich nowych umiejętności zaufaj ekspertom!

Celem naszej Akademii jest oferowanie szkoleń, warsztatów i doszkoleń z dziedziny makijażu permanentnego na każdym etapie zaawansowania. U nas, zarówno doświadczeni linergiści, jak i ci, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z PMU znajdą ofertę dostosowaną do swoich indywidualnych potrzeb oraz wymagań branży. Właśnie dlatego, zajęcia oferowane w naszej Akademii, przeprowadzane się wyłącznie przez ekspertów. Uczestnikom dajemy także możliwość wykonywania prac szkoleniowych na naszym najlepszym sprzęcie.

Jako producent znanych na całym świecie produktów do PMU, w tym kartridży oraz maszynek, regularnie zapraszamy do współpracy linergistów oraz ekspertów w dziedzinie PMU z całego świata. Wielu z Artystów PMU zostało już oficjalnymi Ambasadorami naszej marki. Ich lista liczy już ponad 80 osób i jest regularnie poszerzana o nowe osoby.

Zdjęcia Ambasadorek Kwadron PMU z całego świata trzymające produkty Kwadron PMU

Bądź na bieżąco z nowościami oferowanymi przez naszą Akademię PMU!

Nasi Ambasadorzy oraz zapraszani do współpracy eksperci, udoskonalają swoje techniki pigmentacji pracując na naszym sprzęcie, czym dzielą się z chętnymi zarówno poprzez naszą Akademię, jak i media społecznościowe. Dlatego właśnie gorąco zachęcamy Was do śledzenia naszej oferty oraz aktywności na naszym blogu oraz Facebooku i Instagramie.

Swoje doświadczenie zdobywaj z najlepszymi w branży!

Specjalnie z okazji otwarcia Akademii zorganizowaliśmy dla Was wyjątkowe warsztaty, które poprowadziła znana na całym świecie Artystka PMU Veronika Fleiser. Veronika jest założycielką międzynarodowej akademii PMU w Czechach, Fleis Academy, autorką własnej linii produktów do makijażu permanentnego, jurorką wielu prestiżowych mistrzostw PMU oraz naszą Ambasadorką! Dzięki swojej ogromnej wiedzy i doświadczeniu, Veronika zdołała opracować kilka autorskich metod pigmentacji, które zdobywają coraz większe uznanie wśród artystów PMU na całym świecie.

Nasza Akademia zaprosiła Veronikę do Krakowa, aby mogła ona przybliżyć naszym studentom swoją słynną technikę pigmentacji brwi ‘Powder Stroke Brows’, czyli „Brwi Metodą Włosa Pudrowego”. Podczas jednodniowego warsztatu w siedzibie naszej firmy, Veronika przybliżyła nam tajniki swojej metody i zademonstrowała jej wykonanie na modelce. Uczestniczki warsztatów miały okazję zastosować zdobytą podczas wykładów wiedzę podczas zajęć praktycznych na sztucznych skórkach pod czujnym okiem samej Veroniki oraz jej asystentki. Po zakończeniu części praktycznej, Veronika wybrała najlepszą pracę spośród wszystkich prac wykonanych przez uczestniczki, a nasza Akademia nagrodziła jej autorkę najnowszą maszynką do PMU, Glovcon Sona oraz zasilaczem Nemesis. Wszystkie uczestniczki zostały nagrodzone upominkami od firmy Kwadron oraz Fleis Academy. Na zakończenie wydarzenia uczestniczki zostały uhonorowane dyplomami ukończenia warsztatów Kwadron PMU Academy i Fleis Academy, podpisanymi oraz wręczanymi przez Veronikę.

Veronika była bardzo dumna z poziomu pracy uczestniczek i opuściła naszą Akademię pod ogromnym wrażeniem, jakie wywarli na niej zarówno osoby uczestniczące w warsztatach, jak i ich organizatorzy. Uczestniczkom warsztatów pragniemy serdecznie pogratulować i podziękować za udział. Było nam niezmiernie miło gościć na naszym premierowym wydarzeniu właśnie Was! Dziękujemy za Wasze zaangażowanie oraz zaufanie! Zapraszamy na kolejne wydarzenia organizowane przez naszą Akademię PMU!

Chciałam bardzo podziękować za szkolenie organizowane przez Akademie Kwadron PMU z włosa pudrowego przeprowadzonego przez Veronikę Fleiser. Skuteczna technika pracy. To jedno z lepszych szkoleń w jakich uczestniczyłam w ogóle (a trochę ich było), przy czym pragnę podkreślić, że jestem pełna podziwu za prowadzenie takiego szkolenia, bo to zadanie zdecydowanie trudne. Szkolenie przygotowane bardzo profesjonalnie, forma prezentacji bardzo ciekawa, wyczerpująca temat. Szkoleniowiec otwarty na dyskusję, komunikatywny, kompetentny, z ogromnym doświadczeniem. Jestem usatysfakcjonowana, jakością i poziomem usługi. BRAWO!

Warsztaty z Veronika Fleiš z techniki włosa pudrowego w makijażu permanentnym za mną. Nowa technika, nowe możliwości. Ogrom wiedzy, kompetencji, dobra energia, fantastyczna organizacja i przemiła atmosfera oraz wspaniali ludzie. Żadne pytanie nie pozostało bez rozwikłania i odpowiedzi Bardzo dziękuję Veronika Fleiš i Kwadron Permanent Makeup ,że mogłam być z Wami.

Dziękuję firmie Kwadron za zaproszenie oraz za możliwość zaprezentowania mojej techniki POWDER STROKE© BROWS w waszej niesamowitej Akademii. Ta podróż była jedną z najlepszych jakich doświadczyłam do tej pory. Cały zespół Kwadron PMU jest wspaniały, ciepły i serdeczny. Praca z tak perfekcyjną i profesjonalną ekipą była dla mnie przyjemnością. Dziękuję, dziękuję, dziękuję. Wielkim zaszczytem było dla mnie także uczenie wszystkich uczestniczek. Dziękuję Wam za przybycie i zaufanie właśnie mnie. Dziękuję także wspaniałym trenerkom Kwadron PMU!

Podziękowania w formie obromowanego certyfikatu dla Veroniki Fleiser za przeprowadzenie warsztatów w Kwadron PMU Academy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *