Produkty Kwadron PMU widziane z góry wraz z filiżanką kawy, telefonem oraz bukietem kwiatów na różowym tle
Kategorie:

Poznajmy się lepiej na naszym nowym kanale na YouTube!

Codziennie pragniemy być bliżej Was i dostarczać Wam coraz więcej wiedzy z zakresu PMU, dlatego zdecydowaliśmy się założyć nasz kanał na YouTube!

Zestawienie produktów Kwadron PMU w tym maszynek, kartridży oraz pigmentów na różowym tle z logo Kwadron
Szeroka gama produktów Kwadron PMU dedykowana makijażowi permanentnemu

Pozwólcie, że na wstępie przedstawimy się Wam w kilku zdaniach. Jesteśmy producentem i dostawcą sprzętu do makijażu permanentnego, który znajdziecie w salonach i gabinetach urody na całym świecie. Prowadzimy również Akademię PMU, Kwadron PMU Academy, która skupia naszych Ambasadorów będących najbardziej doświadczonymi Artystami PMU na całym świecie.

Dzięki licznym szkoleniom, warsztatom oraz wydarzeniom organizowanym zarówno w siedzibie naszej firmy w Krakowie, jak i w mediach społecznościowych, Kwadron PMU Academy posiada bogatą ofertę, w której każda linergistka, bez względu na posiadane obecnie doświadczenie w pigmentowaniu, bez trudu znajdzie coś dla siebie.

Maszynkia do makijażu permanentnego PillPen na beżowym tle oraz ozdobnymi piórkami
Maszynka do makijażu permanentnego GLOVCON PILLPEN

Specjalnie dla linergistów stworzyliśmy nasze własne maszynki do makijażu permanentnego – Inox Lady i Pillpen, które zdobywają coraz większe uznanie na całym świecie. Gwarantujemy, że dzięki ich jakości i precyzji zaoszczędzisz czas przeprowadzanego zabiegu, co uczyni Twoją pracę prawdziwą PRZYJEMNOŚCIĄ! 

 

Nasze produkty są opracowane i testowane przez ekspertów, dzięki czemu zdobywają uznanie na całym świecie.  

 

Pojedyncze kartridge Kwadron PMU Optima na tle ułożonych pionowo i poziomo białych pudełek kartridży z logo Kwadron
Najlepsze kartridże do PMU - Kwadron PMU Optima

Jako najlepszy producent igieł i maszynek na świecie oraz wiodący dystrybutor cartridży, sprzętu oraz akcesoriów do tatuażu i makijażu w Europie, zapewniamy najwyższą jakość oferowanych produktów. Potwierdza to ponad 80 ambasadorek z branży PMU, współpracujących z nami  na całym globie. 

W naszej bogatej ofercie znajdziecie profesjonalne kartridże Kwadron PMU Optima. Zostały one zaprojektowane specjalnie do makijażu permanentnego na podstawie wiedzy i doświadczenia, które przez lata zdobywaliśmy w dziedzinie tatuażu. Seria kartridży Kwadron PMU Optima oferuje cały wachlarz rozmiarów oraz typów, dzięki czemu masz możliwość dobrania narzędzi odpowiednich do swojej pracy. Komplementarność naszego systemu pozwoli Ci na tworzenie wymarzonych prac. Z naszymi produktami PMU osiągniesz każdy efekt!

Chcemy, aby sprzęt którego używasz był jak twoja najlepsza przyjaciółka i niczym ona pragniemy być bliżej Ciebie!

zdjęcie Kamili Burzymowskiej
Prowadząca kanał Kwadron PMU na YouTube - Kamila Burzymowska

Dlatego stworzyliśmy nasz kanał na YouTube, gdzie w podróż po fascynującym świecie makijażu permanentnego zabierze Was znana wszystkim z kanału Kwadron, Kamila Burzymowska. Kamila jest polskim fotografem od 10 lat związanym zawodowo ze sceną tatuażu. Tatuaże fotografuje przez jedną trzecią swojego życia, a od kilku lat o nich także pisze i propaguje je na różnych platformach. Dlatego marka Kwadron, której początki sięgają właśnie tatuażu, jest jej wyjątkowo bliska. Jako kobieta natomiast, Kamila jest zafascynowana branżą PMU.

Na naszym kanale będziemy dostarczać Wam niezbędną wiedzę z zakresu makijażu permanentnego, a także całą masę ciekawostek oraz interesujących wywiadów. Jeśli chcesz rozwinąć swoją wiedzę o konkretny aspekt PMU, koniecznie do nas napisz. Być może poruszony przez Ciebie temat zainspiruje nas do nagrania kolejnego filmu! Tymczasem zapraszamy do obejrzenia naszego nowego video!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.